35 000 - 40 000 CZK

Specialista Controllingu (až 40 000 Kč)!

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Informace o mzde: 35000 - 40000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti z oblasti controllingu či financí? Domluvíte se anglicky nebo německy a chcete svůj potenciál uplatnit v úspěšné automotive společnosti?

Pak neváhejte a kontaktujete nás!

Rozšiřujeme tým o SPECIALISTU CONTROLLINGU (až 40 000 Kč)!

Náplň práce

  • Vyhodnocování ziskovosti závodu
  • Zhotovení denních a měsíčních reportů výrobních ukazatelů
  • Zpracování sériových a nabídkových kalkulací nákladů výrobků
  • Vypracování měsíčních přehledů vybraných druhů nákladů
  • Tvorba finančního budgetu ve spolupráci s manažerem závodu
  • Podpora manažera závodu
  • Vyhodnocování personální náročnosti

Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání ideálně ekonomického nebo strojního zaměření
  • Zkušenosti z Controlingu/Financí
  • Znalost anglického nebo německého jazyka
  • MS Office – Excel
  • Znalost účetnictví
  • Komunikační schopnosti, flexibilitu

Nabízíme

  • 6 dnů dovolené navíc
  • Přítomnostní bonusy ve výší 1 500 Kč
  • Příspěvek na dopravu
  • Prémie při pracovním výročí a při narození dítěte
  • Prémie při uzavření sňatku
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění

  • Místo výkonu: Rokycansko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Iveta Pešlová
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3676732   Datum zveřejnění: 24.5.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35000 - 40000