Šéfkuchař/šéfkuchařka luxusní restaurace

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledá se opravdový nadšenec pro gastronomii, který si touží plnit své kulinářské sny!
Máte neobyčejný talent pro tvorbu pokrmů a sníte o tom být skvělým šéfkuchařem?
Je pro vás lákavé vést kuchyni v nadčasovém stylu na pozadí historického objektu?
Neváhejte a ozvěte se mi!

Moderní hotel s restaurací přijme do svého týmu člověka s citem pro chuť a vůni pokrmů na pozici

ŠÉFKUCHAŘ/ŠÉFKUCHAŘKA

Náplň práce

  • Zodpovědnost za svěřenou kuchyni v restauraci
  • Vedení 6členného týmu kuchařů
  • Organizace chodu kuchyně s kapacitou cca 100 obědů
  • Tvorba menu nejen pro hotelové hosty
  • Sledování trendů v gastronomii a zavádění vlastních inovativních nápadů do praxe

Požadujeme

  • Kreativního kulináře s fantazií a opravdovou láskou ke gastronomii
  • Pozitivně smýšlejícího člověka se zkušeností vedení týmu
  • Proaktivní přístup k práci a chuť přicházet s novinkami
  • Organizačně zdatného jedince, který jde výzvám naproti
  • Znalost anglického jazyka pro komunikaci se zahraničními zákazníky

Nabízíme

  • Vše, co potřebujete k tomu, být spokojeným a skvělým šéfkuchařem/šéfkuchařkou
  • Práci v moderní kuchyni v nadčasovém stylu
  • Výhodné mzdové podmínky
  • Práci v režimu krátký/dlouhý týden
  • Maximální podporu při případné relokaci

  • Místo výkonu práce - Blanensko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce "ŠÉFKUCHAŘ/ŠÉFKUCHAŘKA LUXUSNÍ RESTAURACE"? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]ěšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3676962   Datum zveřejnění: 24.5.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.