Elektrikář (absolvent)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Teplice, Česko
  • Informace o mzdě: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Právě budeš končit střední školu s elektrotechnickým zaměřením a nevíš co po ní? Chceš si vybudovat praxi ve společnosti, která oživí tvůj životopis? Neváhej a pošli mi svůj životopis. Hledám do nadnárodní výrobní společnosti v Teplicích absolventy na pozici ELEKTRIKÁŘ!

Náplň práce

  • čeká tě údržba a opravy elektrozařízení a slaboproudé techniky
  • zajištění aktuální dokumentace zařízení
  • budeš spolupracovat s dodavateli zařízení při opravách a implementacích nových systémů
  • povedeš evidenci a záznamy, toho, co jsi udělal

Požadujeme

  • podmínkou je vystudovaná SŠ elektrotechnického oboru
  • platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. § 6 (jestli máš §4 tak to nevadí, firma Ti zajistí vyšší)
  • znalost MS Office
  • orientaci v technické dokumentaci
  • manuální zručnost a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

  • již po zkušební době budeš mít nárok na část 14. platu
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • profesionální zaškolení a profesní růst
  • ranní směny

  • lokalita: Teplice

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Špitálské náměstí 3517/1a
40001 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Karolína Kolstrunková
Tel.: +420773773884
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3677404   Datum zveřejnění: 6.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----