30 000 - 40 000 CZK

Servisní technik - Centrum Plzně (Od 33 000 Kč)!

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Informace o mzdě: 30000 - 40000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte novou pracovní výzvu? Jste technicky zdatný/á a rádi cestujete? Domluvíte se anglickým jazykem a máte praxi z oblasti elektra nebo strojírenství?

Pokud ano, hledáme právě Vás!

Rádi mezi nás přivítáme kolegu/kolegyni na pozici SERVISNÍ TECHNIK V CENTRU PLZNĚ.

Náplň práce

  • poprodejní servis zákazníkům
  • servis, instalace strojů
  • diagnostika, odstraňování závad na strojích
  • uvádění strojů do provozu, mechanická údržba strojů
  • školení obsluhy strojů
  • agenda spojená s reklamacemi

Požadujeme

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru
  • anglický jazyk – mírně pokročilou úroveň
  • ochotu cestovat v rámci servisu
  • vítáme praxi v oblasti servisu strojů
  • oceníme orientaci v oblasti rozvodů a pneumatických prvků

Nabízíme

  • 25 dní dovolené + 37,5 hod. týdně
  • příspěvek na penzijní připojištění, stravování
  • vzdělávací kurzy v rámci pracovní doby
  • příspěvek na dovolenou a Vánoce
  • kariérní růst

  • pracoviště Plzeň - město

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Iveta Pešlová
Tel.: +420739236965
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3678389   Datum zveřejnění: 3.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30000 - 40000