Test Master AKA Tester QA (30.000-35.000,-Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzde: 30000 - 35000
  • Termín nástupu: co nejdříve
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Orientuješ se v IT oboru a plánuješ stát se profesionálem? Chceš nastartovat svou kariéru a vrhnout se do testovacích vod? Máš zájem se profesně i osobnostně rozvíjet? Chceš se stát členem dynamického týmu a uvádět v život nové produkty a přímo se podílet na zajímavých projektech? Pak jsi ten, kterého hledáme!!! Čti dál a nezapomeň nám poslat svůj životopis.

Jsme mezinárodní firma, která je významným hráčem na poli pojišťovnictví. Naší prioritou je spokojený klient, a proto všechny naše projekty dotahujeme do úspěšného konce, a to s maximálním nasazením. Navíc většinu projektů tvoříme od základů, takže i ty se na nich můžeš přímo podílet a zanechat v nich svůj jedinečný otisk.

Náplň práce

Tvou náplní práce bude:

  • Analýza a testování vnitřních informačních systémů
  • Příprava testovacích scénářů a protokolů
  • Reportování chyb v aplikaci JIRA
  • Udržování kvality vyvinutých řešení
  • Spolupráce na vývoji regresních testů
  • Komunikace se zahraničním dodavatelem a koncovými uživateli

Požadujeme

Pokud Tě nabídka zaujala, tak věz, že od Tebe očekáváme:

  • Vysokoškolské vzdělání; není nutné přímo z oboru IT
  • Pokročilou znalost MS Office s důrazem na VBA a makra
  • Analytické myšlení a schopnost najít vhodná řešení
  • Základní orientace ve VBScriptu, C++, C# nebo JavaScriptu
  • Schopnost dorozumět se anglicky slovem a hlavně písmem
  • Pečlivost, orientaci na detail

Nabízíme

Co nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Další finanční bonusy
  • Flexibilní pracovní doba ihned po nástupu
  • Podpora Home Office
  • Práci v centru Brna
  • Další možnosti osobního rozvoje a profesního růstu

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Kateřina Hronová
Tel.: +420777498772
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3678972   Datum zveřejnění: 27.5.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30000 - 35000