Stážista v odd. technologie (30–35.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Beroun, Česko
  • Informace o mzde: 30000 - 35000
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Vystudoval/a jste VŠ strojírenství a hledáte firmu, kde Vás naučí vše od píky? Zajímají Vás nové technologie a nebojíte se být proaktivní? Zajímá Vás prostředí výroby, lean procesy a domluvíte se anglicky? Pak by tohle mohla být příležitost právě pro Vás! Hledáme čerstvého absolventa i dálkaře, neváhejte a zašlete nám svůj životopis ještě dnes!

Náplň práce

  • příprava technické dokumentace a výkresů ve 2D/3D
  • spolupráce při instalaci nových výrobních zařízení
  • vytváření časových analýz jednotlivých operací
  • podílení se na zefektivňování výroby

Požadujeme

  • VŠ technického zaměření
  • angličtinu na komunikativní úrovni
  • orientaci v Lean procesech
  • znalost 2D/3D konstrukčního softwaru (AutoCAD, Soliw works, Catia aj.)
  • znalost SAPu – výhodou

Nabízíme

  • až 30 dní volna = 5 týdnů dovolené + 5 sick days
  • příspěvek na dovolenou
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na životní pojištění
  • dotované stravování v podniku

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Kristýna Strnadová
Tel.: +420775474384
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3679119   Datum zveřejnění: 4.7.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30000 - 35000