30 000 - 40 000 CZK

Metrolog s AJ

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hodonín, Česko
  • Informace o mzdě: 30000 - 40000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti v oblasti metrologie a vyznáte se v kalibraci a kontrole přesných měřících přístrojů? Máte smysl pro přesnost a kvalitu? Domluvíte se anglicky a hledáte novou pracovní příležitost? Pak neváhejte a zašlete mi Váš životopis!

Mezinárodní společnost se zaměřením na elektrotechniku hledá nového kolegu na pozici:

METROLOG s AJ (30 – 40.000 Kč)

Náplň práce

  • Kontrola správného nastavení měřidel
  • Kalibrace měřidel a kontrolních přístrojů
  • Příprava a ověření postupů měření
  • Vyhodnocování měřidel dle Cg, Cgk a R&R
  • Spolupráce s oddělením kvality, výroby atd.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Angličtinu na středně pokročilé úrovni
  • Praxi na obdobné pozici
  • Zkušenosti s kalibrací a nastavováním měřidel
  • Orientaci v normách IATF a VDA

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Roční finanční bonusy
  • Příspěvky na osobní vzdělávání
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Profesní růst

  • Místo výkonu práce: okres Hodonín

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3680922   Datum zveřejnění: 8.8.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30000 - 40000