Specialista konstrukce – vývoj

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Prostějov, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte technické vzdělání a bohatou praxi v oblasti konstrukce? Bavilo by Vás být členem týmu, který vyvíjí nové produkty v rámci mezinárodních projektů?

Domluvíte se navíc anglicky nebo německy a stojíte o stabilní práci v moderní automotive společnosti, v rámci které budete moci i cestovat?

Odpovídáte-li ano, zašlete nám svůj životopis a ucházejte se o nově vypsanou pozici:

SPECIALISTA KONSTRUKCE - VÝVOJ

Náplň práce

  • Konstrukce, nápravy a vývoj produktů
  • Úzká spolupráce s projektovým vedením
  • Poskytování technické podpory při návštěvách zákazníků
  • Zajištění změnových návrhů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ v oboru strojírenství nebo elektro
  • Zkušenost z konstrukce min. 2 roky
  • Dobrá znalost 3D CAD, nejlépe SolidWorks
  • AJ nebo NJ – pro každodenní komunikaci
  • Organizační a prezentační dovednosti

Nabízíme

  • Stabilní zajímavé zaměstnaní v mezinárodní společnosti
  • Pozici, kde se cení aktivní přístup
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost cestovat
  • Příspěvek na stravování a další zaměstnanecké benefity
  • Jazykové kurzy
  • Nástup možný ihned

  • Místo výkonu práce: Prostějovsko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Olomouc

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Edita Hrbáčková
Tel.: +420775787777
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3681411   Datum zveřejnění: 29.5.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----