40 000 - 45 000 CZK

Sales manager s AJ Hradec Králové (40-45.000 Kč fix. + var.)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hradec Králové, Česko
  • Informace o mzde: 40000 - 45000
  • Termín nástupu: 1.6.2019
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte obchodního ducha a baví Vás komunikovat? Je pro Vás důležitá vysoká úroveň služeb poskytovaných obchodním partnerům? Jste týmový hráč a chcete se stát součástí společnosti, která je jedničkou na trhu ve svém oboru?

Pak hledáme právě Vás?

Společnost s celosvětovou působností patřící ke špičce ve svém oboru služeb hledá posilu do svého týmu na pozici:

SALES MANAGER s AJ HRADEC KRÁLOVÉ (40-45.000 Kč fix. + var.)

Náplň práce

  • péče o stávající klienty
  • rozvoj a zvyšování objemu spolupráce se stávajícími klienty
  • akvizice nových partnerů a vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • vyjednávání smluvních a obchodních podmínek
  • zodpovědnost za zajištění vysoké kvality služeb pro klienta

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • velmi dobré komunikativní dovednosti a obchodního ducha
  • perfektní organizační a prezentační schopnosti
  • AJ na mírně pokročilé úrovni
  • znalost MS Office
  • zkušenosti ze zákaznického servisu výhodou
  • pozitivní myšlení a přístup

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • kvartální prémie
  • příspěvek na sport a volný čas
  • stravenky
  • nástup: IHNED (případně dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Hradec Králové - centrum

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Kamila Javůrková
Tel.: +420777498773
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3681697   Datum zveřejnění: 31.5.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40000 - 45000