40 000 - 50 000 CZK

Vedoucí výroby (40.000 - 50.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Olomouc, Česko
  • Termín nástupu: 01.07.2019
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s vedením výroby a práce je pro Vás vždy srdcovou záležitostí? Nepotřebujete chodit do práce v obleku a máte raději neformálnější komunikaci? Jste technický typ a aktuálně se porozhlížíte po práci ideálně pro českou firmu na Olomoucku?
Neváhejte a pošlete mi svůj životopis v ČJ ještě dnes. Žádný jiný jazyk než dobrou češtinu u nás nepotřebujete!

VEDOUCÍ VÝROBY

Náplň práce

  • zodpovědnost za výrobu ve společnosti
  • koordinace podřízených zaměstnanců
  • zodpovědnost za kvalitu a množství vyráběného produktu
  • zodpovědnost za dodržování HACCP, BOZP a PO
  • plánování preventivních i generálních oprav výrobního zařízení
  • návrh investičních záměrů, zajištění projektové dokumentace
  • zodpovědnost za provádění údržby strojů a zařízení

Požadujeme

  • SŠ vzdělání ideálně technického směru
  • praxi na vedoucí pozici ve výrobní firmě
  • manažerské schopnosti
  • flexibilitu a chuť do práce

Nabízíme

  • kvartální odměny dle splněných cílů - až 30%
  • mimořádné odměny závislé na výsledcích společnosti
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • služební mobilní telefon
  • týden dovolené nad rámec zákona
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění

Místo výkonu práce: Olomoucko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

1.8.2019 (zbývá ještě 42 dnů)

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. kosmonautů 1
779 00 Olomouc

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3682052   Datum zveřejnění: 30.5.2019