23 000 - 30 000 CZK

Pracovník výroby s nástupním bonusem

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzde: 23000 - 30000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete dostávat pravidelně výplatu za odvedenou práci a k tomu navíc spoustu FAJN benefitů? Jste manuálně zručný člověk? Víc od Vás nepožadujeme. Pokud máte zájem prosím o zaslání Vašeho životopisu nebo mi rovnou zavolejte. Budu se na Vás těšit.

Náplň práce

  • Kompletace produktů elektrovýroby, práce na menších i větších zakázkách
  • Zapojování kabelů, navíjení, kontrola a balení výrobků
  • Práce na stanovištích, poloautomatické lince

Požadujeme

  • SOU výhodou
  • Ochotu pracovat ve směnném provoze s možností výběru směn
  • Spolehlivost, šikovnost, ochotu učit se

Nabízíme

  • Nástupní bonus ve výši 10.000-20.000 Kč
  • Extra odměny za práci přesčas
  • Dotované závodní stravování a stravenky
  • 25 dní dovolené
  • Věrnostní prémie
  • Pracovní doba 7,5 hodiny denně
  • Práce v sedě i ve stoje
  • Místo pracoviště Brno-jih

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavlína Rumlová
Tel.: +420778407765
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3683192   Datum zveřejnění: 31.5.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   23000 - 30000