30 000 - 37 000 CZK

Precizní CNC soustružník/CNC brusič

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzde: 30000 - 37000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s obráběním kovů a chcete pracovat ve firmě zabývající se přesnou kusovou výrobou? Pošlete mi svůj životopis nebo se za mnou stavte.

Náplň práce

  • Samostatná práce na CNC soustruhu nebo CNC brusce
  • Ovládání, seřizování a tvorba programu/korekcí-dle zkušeností
  • Obrábění v tolerancích 0,003 mm
  • Kontrola obrobených kusů pomocí měřidel

Požadujeme

  • Praxi jako soustružník nebo brusič nejlépe z kusové či malosériové výroby
  • Znalost řídících systémů CNC brousících strojů či CNC obráběcích strojů
  • Znalost technických výkresů
  • Znalost práce s měřidly
  • Manuální zručnost
  • Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu

Nabízíme

  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Práci v příjemném klimatizovaném a čistém prostředí
  • Možnost profesního růstu
  • Odměny za vývoj technologií a zlepšovací návrhy
  • Výborná dopravní dostupnost
  • Další benefity
  • Místo výkonu práce Brno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Barbora Muchová
Tel.: +420739239427
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3683290   Datum zveřejnění: 31.5.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30000 - 37000