Implementační specialista/tka

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Blansko, Česko
  • Informace o mzde: 50000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste zkušeným odborníkem v oblasti informačních technologií? Máte za sebou již praxi v oblasti implementací nových softwarů? Disponujete analytickými schopnostmi, umíte naslouchat, definovat problémy a jste přátelští? Pak hledáme právě Vás!

IMPLEMENTAČNÍ SPECIALISTA/TKA (50 000 Kč)

Náplň práce

  • Řešení požadavků uživatelů systému, hledaní slabých míst systému a jeho rozvoj
  • Vyhledávání vhodných dodavatelů software
  • Implementace nových systémů v souladu s podnikovými procesy
  • Validace a testování nových systémů
  • Úzká spolupráce s technickou podporou software a Servicedeskem

Požadujeme

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání (ideálně v oboru Informační technologie)
  • Praktickou zkušenost v oblasti implementací nových systémů a komunikace s dodavateli
  • Znalost anglického jazyka na úrovni umožňující plynulou komunikaci
  • Znalosti v oboru informačních technologií potřebné pro analýzu systémů
  • Komunikativní osobnost, která zapadne do naší veselé firemní kultury

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvky na dojíždění či přestěhování
  • Multisport kartu

  • Místo výkonu práce: Blanensko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce "IMPLEMENTAČNÍ SPECIALISTA/TKA (50 000 Kč)"? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]ěšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Karolína Ovesná
Tel.: +420734713292
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3685925   Datum zveřejnění: 4.6.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   50000