35 000 - 40 000 CZK

Šéf skupiny montérů - elektro (35000 - 40000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Olomoucký kraj, Česko
  • Informace o mzdě: 35000 - 40000
  • Termín nástupu: 1.10.2019
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s vedením montážního týmu? Jste zkušený elektromontér a máte platnou vyhlášku č. 50? Rád cestujete a domluvíte se anglicky nebo německy? Tak neváhejte a zašlete mi Váš životopis!
Mezinárodní společnost hledá kandidáta na pozici:
ŠÉF SKUPINY MONTÉRŮ – ELEKTRO

Náplň práce

  • Koordinace montáží v zahraničí
  • Příprava podkladů a materiálu
  • Vedení menšího týmu zaměstnanců a aktivní řešení případných problémů při montáži
  • Správa příslušné administrativy
  • Komunikace se zákazníkem a subdodavateli

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání v oblasti elektro
  • Vyhlášku 50 § 6 podmínkou, § 8 výhodou
  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ podmínkou
  • Zkušenosti s montážními nebo stavebními pracemi
  • Schopnost vedení zaměstnanců
  • Ochotu pracovat v zahraničí, manuální zručnost

Nabízíme

  • Vycestování do zahraničí
  • Týden dovolené navíc
  • 13. plat
  • Možnost jazykového vzdělávání
  • Příspěvek na stravování a dojíždění
  • Možnost rozvoje ve stabilní strojírenské společnosti
  • Náborový příspěvek 10 000 Kč

Lokalita: okres Přerov

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. kosmonautů 1
779 00 Olomouc

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Martina Strouhalová
Tel.: +420773773885
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3686029   Datum zveřejnění: 1.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35000 - 40000