SAP key user QM/MM/FI-CO – výrobní firma

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Baví Tě práce v SAPu? Orientuješ se v některém modulu? Pojď s námi rozvíjet SAP.

Náplň práce

  • identifikace požadavků na rozvoji systémů a výrobních procesů, navrhování řešení, vč. technické specifikace
  • zodpovědnost za správnost dat, za vývoj systému a kontroly dat
  • budeš samostatně identifikovat kritickké oblasti a procesy v SAPu
  • budeš mít na starosti rozvoj systému kontroly a optimalizace procesů
  • komunikace s koncovými uživately SAP, jejich podpora a školení
  • připravování change requestů při zavádění nových funkcionalit SAP, change management, testování
  • spolupráce při správě a rozvoji datové architektury
  • účast na lokálních a globálních projektech
  • služební cesty za interními klienty (délka i četnost záleží od projektu)

Požadujeme

  • zkušenosti se systémem SAP moduly QM/ MM/ FI-CO (alespoň některý z modulů)
  • znalost angličtiny na úrovni schopnosti komunikace s ostatními kolegy a uživateli
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • matematické a analytické myšlení
  • chuť pracovat na rozvoji a vylepšování aplikací
  • ochotu cestovat
  • smysl pro humor

Nabízíme

  • práci s nejnovějšími technologiemi
  • práci v mezinárodním prostředí
  • možnost odborných i osobních kurzů
  • můžeš kariérně růst
  • roční bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • stravování
  • Z naší široké nabídky benefitů si určitě vyberete!

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Miriam Loučková
Tel.: +420775787066
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3686044   Datum zveřejnění: 4.6.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----