IT podpora s pokročilou znalostí angličtiny

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj, Česko
  • Informace o mzde: 30000 - 33000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chtěl by si se stát součásti jedné z největších světových firem? Zajímají tě novinky v IT technologiích? Láká tě možnost navázat kontakty a seznámit se tak s lidmi z různých koutu světa? Máme pro tebe skvělou zprávu. Hledáme nového kolegu do našeho IT týmu v Brně.
Tato pozice je vhodná pro každého nadšence IT i bez předešlých dlouholetých zkušeností. Důležité je pro nás, že se umíš nadchnout pro věc a naučit se vše, co budeš potřebovat k plnění své práce.

Náplň práce

  • Správa help desku
  • Rychlým řešením se budeš snažit minimalizovat dopady IT problémů.
  • Budeš udržovat vysokou úroveň, co se týká informovanosti zákazníků a zaměření na ně. Každodenní náplní bude také udržování komunikace se zákazníky.
  • Budeš neustále v kontaktu s ostatními členy IT týmu a především service desku.
  • V případě potřeby zprostředkuješ předání závažnějších problému k team leadrům či manažerům IT.

Požadujeme

  • Orientaci na zákazníka a služby
  • Obecnou znalost IT technologií, jako je Windows 10, Microsoft aplikace, Citrix technologie a další.
  • Je potřeba, aby jsi skvěle ovládal angličtinu na úrovni C1. Usnadní ti to komunikaci se zahraničními kolegy a zákazníky. Uvítáme také, pokud umíš i další jazyky. Není to však podmínkou.
  • Zkratky SLA a KPI ti nejsou cizí.
  • Výhodou je, jestliže jsi se již setkal s ITIL supportem a doručovacími procesy.

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Multisport karta
  • Bonus za doporučení
  • Zkrácená pracovní doba 7,5 hod.
  • Stravenky
  • Firemní notebook a telefon
  • Moderní kanceláře v Brně
  • Důchodové pojištění
  • Jazykové kurzy
  • Každé pondělí pro tebe nachystáme snídaní a ve středu se můžeš těšit na ovocný den.

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3686980   Datum zveřejnění: 7.6.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30000 - 33000