45 000 - 50 000 CZK

Quality engineer (45–50.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Mladá Boleslav, Česko
  • Informace o mzde: 45000 - 50000
  • Termín nástupu: 1.8.2019
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte alespoň 2 roky praxe z pozice technika kvality a chcete povýšit? Nebo jste již pracoval/a jako inženýr, ale chcete změnit prostředí? Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce

  • analýza vadných dílů, reporting 8D
  • sledování nákladů spojených s reklamacemi
  • vedení příslušné administrativy
  • řešení reklamací ze zákaznického portálu
  • podpora QA při jednání se zákazníky a dodavateli

Požadujeme

  • 2 roky praxe z oblasti kvality (technik, inženýr aj.)
  • znalost PPAP, PV/DV, katalogu vad
  • anglický nebo německý jazyk na úrovni B1
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • SŠ/VŠ technického zaměření

Nabízíme

  • 13. mzdu
  • ranní směny a flexibilní pracovní dobu
  • týden dovolené navíc + možnost dalších 4 dnů volna
  • příspěvek na penzijní připojištění 500 Kč/měsíc
  • finanční bonusy k životním událostem
  • dotované stravování
  • kartu Multisport
  • jazykové kurzy
  • odborná školení
  • 2 týdenní onboarding v Bratislavě

  • nástup: 1.8.2019
  • lokalita: Mladá Boleslav

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Kristýna Strnadová
Tel.: +420775474384
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3687080   Datum zveřejnění: 5.6.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   45000 - 50000