25 000 - 35 000 CZK

Specialista sítí (25.000 - 35.000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Havířov, Česko
  • Informace o mzde: 25000 - 35000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Právě jste vystudovali, nebo máte krátkou pracovní zkušenost v IT? Věnujete se ve svém volném čase sestavování a konfigurování počítačů? Umíte určit příčiny selhání vybavení a najít řešení? Vyznáte se v kancelářských programech a domluvíte se anglicky nebo německy? Pak je tu pro Vás jedinečná příležitost, jít si za tím, co Vás baví! Reagujte na náš inzerát a zašlete nám svůj životopis!

Nadnárodní výrobní společnost hledá šikovného "ajťáka" na pozici:
SPECIALISTA SÍTÍ (25.000 - 35.000 Kč)

Náplň práce

  • sestavování a konfigurování počítačů
  • instalování a konfigurování všech systémů Windows
  • určování příčin selhání počítačového vybavení a jeho nahrazení
  • používání a konfigurování síťových zařízení (switche, tiskárny, skenery, síťové telefony, telefonní ústředny)
  • řešení síťových problémů uživatelů v oblasti kancelářských programů a služeb Windows (Office, firewall, e-mail)
  • realizování nových informačních systémů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ v IT nebo v technickém směru
  • znalost MS Office a systému Windows
  • umět číst a vytvářet IT dokumentaci
  • schopnost se domluvit v anglickém nebo německém jazyce
  • praxe v oboru vítána

Nabízíme

  • stabilní zázemí v nadnárodní společnosti
  • velmi přátelskou atmosféru
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost využití jazykových kurzů v pracovní době
  • roční prémie

  • místo výkonu práce: Havířov

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Eva Hošíková
Tel.: +420734713290
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3687899   Datum zveřejnění: 6.6.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25000 - 35000