27 000 - 35 000 CZK

Technik údržby NC/CNC strojů

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzde: 27000 - 35000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Pracoval jste v údržbě nebo jste šikovný mechanik? Nevadí-li vám třísměnný provoz, zašlete životopis a udělejte první krok k získání nové zajímavé práce.

Náplň práce

  • stanovení pravidelného plánu údržby
  • diagnostika konvenčních i CNC obráběcích strojů
  • servis, údržba a opravy zařízení
  • zodpovědnost za vedení příslušné administrativy
  • různorodá pracovní náplň
  • práce v třísměnném režimu (volné víkendy)

Požadujeme

  • elektro vyhláška, minimálně §5
  • zkušenost z podobné pozice
  • znalost mechaniky strojního zařízení
  • znalost diagnostiky CNC strojů velkou výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny navíc
  • příspěvek na stravování a závodní jídelnu v areálu firmy
  • 6.000 Kč ročně na výběr dalších bonusů
  • příspěvek na penzijní či životní pojištění
  • možnost odborného i kariérního růstu
  • pracoviště v centru Brna

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Barbora Muchová
Tel.: +420739239427
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3688986   Datum zveřejnění: 7.6.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   27000 - 35000