35 000 - 40 000 CZK

Odborník na BOZP & PO (35.000 - 40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Valašské Meziříčí, Česko
  • Informace o mzde: 35000 - 40000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s udržováním a budováním systému BOZP a PO ve společnosti? Bez problému se domluvíte anglicky nebo německy? Tak nám zašlete svůj životopis!

Stabilní zahraniční společnost hledá posilu na pozici:

ODBORNÍK NA BOZP & PO (35.000 - 40.000 Kč)

Náplň práce

  • Identifikace a hodnocení rizik, přijímaní opatření k jejich omezení
  • Šetření vzniku pracovních úrazů
  • Tvorba dokumentace BOZP a PO
  • Provádění školení BOZP a PO
  • Komunikace se státními orgány a úřady

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání
  • Praxi s budováním a udržováním systému BOZP a PO ve společnosti
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • Znalost zákonů a norem v oblasti BOZP a PO
  • Odborná způsobilost v PO a prevenci rizik

Nabízíme

  • Zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • Příspěvek na dopravu a stravování
  • Dovolená navíc, zdravotní volno
  • Zvýhodněný telefonní tarif
  • Permanentky na bazén a masáže

  • Místo výkonu práce: Valašské Meziříčí

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Eva Hošíková
Tel.: +420734713290
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3690156   Datum zveřejnění: 9.6.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35000 - 40000