Zkušený mikrobiolog

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vysokoškolské vzdělání zaměřené na mikrobiologii a víceleté praktické zkušenosti z prostředí mikrobiologické laboratoře? Jste komunikativní, pečliví a ve své práci precizní? Rádi pracujete v týmu a samostatnost a flexibilita je Vám vlastní?

V tom případě se nám určitě ozvěte, rádi Vám tuto pracovní příležitost blíže představíme!

ZKUŠENÝ MIKROBIOLOG

Náplň práce

  • práce v rámci mikrobiologické laboratoře zaměřené na analýzy potravin a vod
  • zajištění odborné podpory juniornějším laborantům
  • zpracování výsledků prováděných analýz
  • provádění validací mikrobiologických metod
  • kalibrace zařízení, správa dokumentace

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání mikrobiologického směru
  • praxi z prostředí mikrobiologické laboratoře alespoň 3 roky
  • zkušenosti s prací v režimu GMP
  • pečlivost a zodpovědný přístup k práci
  • týmového ducha a komunikativnost

Nabízíme

  • zajímavou práci a příjemný kolektiv
  • moderní vybavení laboratoří
  • 5 týdnů dovolené, stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: Praha

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce ZKUŠENÝ MIKROBIOLOG? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Škulaviková
Tel.: +420775787068
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3690431   Datum zveřejnění: 10.6.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.