Vedoucí směny (30000 - 35000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Olomoucký kraj, Česko
  • Informace o mzde: 30000 - 35000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte práci jako mistr a máte zkušenosti přímo ze slévárny? Nebojíte se převzít zodpovědnost vedoucího pracovníka a znáte slévárenskou výrobu? Je pro vás výzva vést zaměstnance a koordinovat činnost svěřené směny? Pak je tato práce určena právě pro vás!
Férový zaměstnavatel hledá nového kolegu na pozici: VEDOUCÍ SMĚNY

Náplň práce

  • Koordinace chodu směny
  • Organizace práce a zabezpečování výsledků
  • Reportování nadřízeným pracovníkům
  • Plánování a kontrola výroby
  • Kontrola bezpečnosti práce na pracovišti

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání
  • Zkušenosti s vedením směny ve slévárenství - podmínkou
  • Znalost výrobních procesů na slévárně
  • Ochotu pracovat na 3 směny
  • Schopnost vedení týmu, komunikativnost, spolehlivost

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Možnost zvyšování kvalifikace
  • Finanční bonusy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvky na sport, kulturu, zdraví
  • Možnost stravování v závodní jídelně
  • Firemní akce pro zaměstnance

  • Lokalita: Olomoucko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Petra Zapletalová
Tel.: +420777498775
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3691130   Datum zveřejnění: 12.6.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30000 - 35000