Technický obchodník

  • Místo práce: Ústecký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
  • Informace o mzde: 40000 - 48000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste přirozený obchodník s technickým vzděláním? Baví Vás cestovat a hledat nové možnosti? Domluvíte se anglicky? Neváhejte a pošlete mi Váš životopis v angličtině ještě dnes!

Náplň práce

  • Prodej výrobků výrobní společnosti
  • Rozvoj prodejní strategie a obchodních cílů
  • Sestavování a analýza prodejních údajů
  • Rozšiřování okruhu zákazníků
  • Zpětná vazba od zákazníků a průzkum trhu

Požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání technického směru
  • Anglický jazyk alespoň na středně pokročilé úrovni
  • Praxe na obdobné pozice výhodou
  • Zkušenosti se zařízeními na stlačený vzduch výhodou

Nabízíme

  • Firemní automobil
  • Home office
  • Vzdělávací systém
  • 5 týdnů dovolené
  • Odpovídající mzdové ohodnocení + provize

  • Lokalita: Celá ČR nejlépe Praha, Středočeský nebo Ústecký kraj

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Špitálské náměstí 3517/1a
40001 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Karolína Kolstrunková
Tel.: +420773773884
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3693442   Datum zveřejnění: 13.6.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40000 - 48000