Samostatná účetní - Brno - možnost zkráceného úvazku

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek

Základní informace

Jste zodpovědný typ člověka, který rád pracuje s čísly? Máte zkušenost s vedením podvojného účetnictví? Hledáte práci ve společnosti, která si váží svých zaměstnanců? Flexibilní pracovní doba je pro Vás oříškem na dortu? Pokud je Vaše odpověď ANO, zašlete svůj životopis!

Společnost působící v oblasti IT hledá nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici: SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ - BRNO - MOŽNOST ZKRÁCENÉHO ÚVAZKU

Náplň práce

  • vedení podvojného účetnictví společnosti
  • fakturace
  • tvorba statistických výkazů
  • zpracování mezd
  • závěrkové operace

Požadujeme

  • alespoň SŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • praxi na obdobné pozici min. 5 let
  • znalost účetního softwaru Money - výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • proaktivního člověka, který má smysl pro přesnost

Nabízíme

  • zajímavou práci ve společnosti, která používá nejmodernější technologie
  • 5 týdnů dovolené
  • pravidelný růst mzdového ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu
  • občerstvení na pracovišti a relax zonu
  • stravenky
  • místo výkonu práce: Brno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Andrea Pulcová
Tel.: +420778402350
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3693854   Datum zveřejnění: 13.6.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----