45 000 - 60 000 CZK

Zástupce ředitele - lesnictví

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj, Česko
  • Informace o mzde: 45000 - 60000
  • Termín nástupu: 1.7.2019
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste vzděláním i srdcem lesník, hospodářsky a ekonomicky zaměřený? Hovoříte plynule německy? Potom mám velmi zajímavou pracovní příležitost právě pro Vás!

Náplň práce

  • Budete zastupovat ředitele společnosti a podílet se na řízení jejího chodu
  • Čeká Vás role technicko-hospodářského pracovníka, který se podílí na organizaci výroby, kontrole kvality prováděných prací souvisejících s lesním hospodářstvím a částečně také obchodu
  • Budete přímým nadřízeným cca 10 zaměstnanců
  • Na starost budete mít také nábor a výběr nových pracovníků
  • Nedílnou součástí bude příprava rozpočtů, řešení dotací a analýza odbytu dřeva
  • Aktivně se budete podílet na rozvoji nových projektů společnosti a připravovat k nim podklady, harmonogramy a finanční analýzy
  • Budete zodpovídat za mysliveckou péči o zvěř
  • Vaší povinností bude znát základní právní a mzdové předpisy, zásady bezpečnosti práce a požární ochrany

Požadujeme

  • Ideálně vysokoškolské vzdělání v oboru lesnictví
  • Pokročilou znalost německého jazyka
  • Praxi 5 let v oboru lesnictví
  • Technické povědomí z tohoto oboru
  • Ekonomické myšlení
  • Organizační a řídící dovednosti
  • Přehled o legislativě spojené s lesnictvím
  • Znalost Lesní hospodářské evidence
  • Zkušenost s myslivostí výhodou

Nabízíme

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Služební vozidlo i pro soukromé účely
  • Finanční příspěvek na stravné
  • Materiální plnění (dřevo, zvěřina, myslivecké pojištění)
  • Po zapracování týden dovolené navíc a příspěvek na doplňkové penzijní spoření
  • Kancelář v sídle společnosti

  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Iveta Kurimská
Tel.: +420775474385
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3693885   Datum zveřejnění: 13.6.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   45000 - 60000