28 000 - 30 000 CZK

Ruční brusič-elektrická Bruska

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzde: 28000 - 30000
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete pracovat pro společnost, jejíž výrobky používají lidé v každodenním životě po celém světě? Máte praxi v používání ruční brusky? Nabízíme vám práci ve stabilní společnosti, kde vás za vaši práci náležitě odmění a každý měsíc máte jistotu peněz na účtu.

Náplň práce

  • Různorodá projektová výroba
  • Broušení pomocí elektrické ruční brusky, tmelení, nýtování
  • Broušení menších dílců i velkých kusů
  • Práce dle výkresové dokumentace nebo elektronických pracovních postupů
  • Práce na 3 směny (7.5 hod. pracovní doba, volné víkendy)

Požadujeme

  • Vyučení v technickém oboru výhodou
  • Zkušenost v používání ručních brusek
  • Orientace v technické dokumentaci

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky a závodní jídelnu
  • Navýšení platu po zkušební době
  • V případě zájmu možnost nadstandardně proplacených přesčasů
  • Pevný výplatní termín a jistota peněz na účtu
  • Bezproblémovou dopravu vlastním autobusem
  • Podpoříme Vás v osobním rozvoji i kariérním růstu
  • Nehodíme Vás hned do vody, máme propracovaný systém zaškolení
  • Jsme flexibilní, nástup je možný okamžitě do pár dnů, nebo dohodou

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavlína Rumlová
Tel.: +420778407765
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3694429   Datum zveřejnění: 14.6.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   28000 - 30000