PLC programátor – absolvent

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Mladá Boleslav, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Zajímá Vás prostředí průmyslové automatizace a chcete se podílet na zajímavých projektech pro leadera automobilového průmyslu? Vystudoval/a jste vysokou školu technického nebo elektro zaměření a máte platnou vyhlášku č. 50/78, §6? Zajímavá Vás programování PLC a hledáte zaměstnavatele, který Vám dá šanci i bez stoleté praxe? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis a chopte se příležitosti!

Náplň práce

  • servis stávajících zařízení na firmě i u zákazníka
  • utváření nových systémů od základu
  • oživení automatických zařízení
  • podílení se na vývoji nových zařízení

Požadujeme

  • VŠ elektro nebo technického zaměření
  • týmového hráče, který má chuť se učit
  • platnou vyhlášku č. 50/78, §6
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • znalost některého ze systémů – Step7, TIA, Machine Edition, Cimplicity, Win CC apod.
  • výhodou znalosti AJ/NJ, řízení pohonů, norem strojní bezpečnosti, databázových systémů MS SQL a Oracle

Nabízíme

  • ranní směny
  • flexibilní příchod a odchod z práce
  • 13. mzdu
  • 5 týdnů dovolené
  • 100 Kč stravenky
  • možnost kariérního růstu
  • jazykové a vzdělávací kurzy
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • pojištění odpovědnosti z výkonu povolání

  • lokalita: Mladoboleslavsko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Kristýna Strnadová
Tel.: +420775474384
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3696617   Datum zveřejnění: 29.7.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----