45 000 - 55 000 CZK

Stavbyvedoucí - ocelové konstrukce (45-55.000 Kč)

  • Místo práce: Česká republika, Německo, Rakousko (Práce vyžaduje cestování)
  • Informace o mzde: 45000 - 55000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenost s ocelovými konstrukcemi? Již jste pracoval nebo pracujete jako Stavbyvedoucí? Domluvíte se německy? Pak nám zašlete svůj životopis

Prosperující stavební společnost rozšiřuje své řady o kolegu:

STAVBYVEDOUCÍ - OCELOVÉ KONSTRUKCE (45-55.000 Kč)

Náplň práce

  • Samostatné řízení stavby vč. svěřeného personálu
  • Evidování povinné dokumentaci na stavbě
  • Dodržování interních směrnic a předpisů společnosti
  • Tvorba montážních harmonogramů a zajišťování jejich plnění
  • Podílení se na zlepšení systému práce
  • Účast na poradách pořádané střediskem montáže
  • 3 týdny na cestách, 1 týden volna

Požadujeme

  • SŠ vzdělání v oboru ocelových konstrukcích - výhodou
  • Prokazatelná praxe na obdobné pozici
  • Německý jazyk na pokročilé úrovni
  • Znalost technických výkresů, zkušenost s ocelovými konstrukcemi
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Ochotu pracovat na montážích v rámci ČR, Německa a Rakouska
  • Odpovědného a samostatného člověka

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Cestovní náhrady (stravné, pohonné hmoty)
  • Příjemnou atmosféru a přátelský tým, smysluplnou činnost
  • Dlouhodobou pracovní stabilitu
  • Služební automobil i k soukromým účelům

  • Místo pracoviště: celá ČR i zahraničí (Německo, Rakousko)

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Nikola Chládková
Tel.: +420775787070
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3698550   Datum zveřejnění: 21.6.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   45000 - 55000