30 000 - 35 000 CZK

Mistr výroby - jedna směna (30.000 - 35.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Prostějov, Česko
  • Termín nástupu: 1.7.2019
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti na pozici Mistra ve výrobní společnosti? Máte praxi přímo s obráběcími stroji a přirozený respekt? Česká společnost v oblasti strojírenství nyní hledá do svých řad Mistra na jednu směnu. Pokud se chcete zapojit do výběrových řízení, neváhejte a pošlete mi CV ještě dnes.

MISTR VÝROBY - JEDNA SMĚNA

Náplň práce

  • Zodpovědnost za řízení výrobního střediska s cílem splnění zadaných výrobních úkolů
  • Odpovědnost za plynulost a rovnoměrnost výroby
  • Řízení a motivace týmu podřízených zaměstnanců
  • Kontrola výrobního plánu den, týden a měsíc
  • Zajišťování dodržování zásad BOZP a ISO 9001
  • Komunikace s oddělením plánování, nákupu, obchodu a expedice

Požadujeme

  • Vzdělání technického směru
  • Min. 3 roky praxe na pozici Mistra
  • Praxe v oblasti obráběcích strojů
  • Dokonalá znalost výkresové dokumentace
  • Vedoucí schopnosti a přirozený respekt

Nabízíme

  • Práci na jednu směnu
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Týden dovolené nad rámec zákona
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvýhodněné tarify na mobilního operátora
  • Fajn parta na pracovišti

Místo výkonu práce: Olomoucko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. kosmonautů 1
779 00 Olomouc

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3698752   Datum zveřejnění: 20.6.2019