50 000 - 60 000 CZK

Finanční controller s AJ Praha (50-60.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Informace o mzde: 50000 - 60000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste člověk s analytickým myšlením? Máte zkušenosti s finančním controllingem? Orientujete se v oblasti účetnictví a statistik?

Tak hledáme právě Vás!

Společnost zabývající se zejména poradenstvím v oblasti elektro a energetiky hledá posilu do svého týmu na pozici:

FINANČNÍ CONTROLLER s AJ Praha (50-60.000 Kč)

Náplň práce

  • kontrola interních předpisů v oblasti financí a účetnictví
  • řízení nákladů společnosti a jejich kontrola
  • spolupráce s projektovým týmem
  • analýza výsledků a následně jejich plánování
  • vytváření finančních plánu a statistik společnosti
  • pravidelný reporting a práce v systému SAP

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • znalost SAP podmínkou
  • zkušenost v oblasti projektového controllingu výhodou
  • znalost vnitropodnikového účetnictví
  • uživatelskou znalost MS Office

Nabízíme

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • příspěvek na stravování
  • roční odměny, bonusy
  • penzijní a životní pojištění
  • termín nástupu: IHNED
  • místo výkonu práce: Praha 4

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3698995   Datum zveřejnění: 20.6.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   50000 - 60000