Elektromechanik (24 000 - 29 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Olomoucký kraj, Česko
  • Informace o mzde: 24000 - 29000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte elektro vzdělání a práce v této oblasti je vaším koníčkem? Vlastníte platnou vyhlášku 50/1978 § 6? Spolehlivost je vám vlastní a hledáte práci pouze na dvě směny? Pak jste to právě VY, koho hledáme do našeho týmu.
Neváhejte, zašlete nám váš životopis a přihlaste se do výběrového řízení na pozici: ELEKTROMECHANIK

Náplň práce

  • Elektromontážní práce ve výrobě a jejich koordinace
  • Práce dle technické dokumentace
  • Provádění kontrol kabeláže na výrobcích
  • Provádění evidence činností v informačním systému

Požadujeme

  • Min. SOU vzdělání v oboru elektro
  • Platnou vyhlášku el. 50/1978 Sb. § 6 - podmínkou
  • Mírně pokročilou znalost anglického jazyka
  • Ochotu pracovat na dvě směny

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění
  • Poukázky na služby (zdraví, sport, kultura)
  • Možnost vzdělávání (jazykové i odborné kurzy)
  • Cestování do zahraničí
  • Závodní stravování
  • Firemní akce pro zaměstnance

Lokalita: okres Přerov

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. kosmonautů 1
779 00 Olomouc

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Martina Strouhalová
Tel.: +420773773885
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3699204   Datum zveřejnění: 20.6.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   24000 - 29000