45 000 - 55 000 CZK

Vedoucí elektromechaniků (45-55.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Informace o mzde: 45000 - 55000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste odborníkem na automatizaci a máte zkušenosti s vedením realizačního týmu? Koordinace lidí Vás baví a jste otevřen novým pracovním nabídkám?

Stabilní společnost zabývající se instalací automatizovaných strojů hledá kolegu na pozici:

VEDOUCÍ ELEKTROMECHANIKŮ (45-55.000 Kč)

Náplň práce

  • Vedení týmu elektromechaniků
  • Koordinace jednotlivých činností
  • Technický a odborný dozor při realizaci projektů
  • Dohled nad bezpečností práce
  • Občasná práce o víkendu - dohled nad týmem v rámci několika hodin

Požadujeme

  • SŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
  • Prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici
  • Vyhlášku 50/1978 Sb. min. §6
  • Samostatnost, spolehlivost a organizační dovednosti
  • Ochotu občasných výjezdů o víkendech

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • Příspěvek na stravování a pojištění
  • Firemní akce, přátelský kolektiv
  • Místo výkonu: Mladá Boleslav

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Nikola Chládková
Tel.: +420775787070
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3700143   Datum zveřejnění: 21.6.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   45000 - 55000