25 000 - 30 000 CZK

Mzdová účetní - Junior

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Chomutov, Česko
  • Informace o mzde: 25000 - 30000
  • Termín nástupu: Ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vystudovanou ekonomii nebo účetnictví? Rádi byste získali zkušenosti, naučili se pracovat s novými programy a poznali nové lidi? V tom případě neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Výrobní společnost hledá do svého týmu právě Vás na pozici: MZDOVÁ ÚČETNÍ JUNIOR

Náplň práce

  • Zpracovávání mzdového účetnictví
  • Vedení mzdové agendy zaměstnanců
  • Roční zúčtování daní, komunikace s úřady
  • Výpočet exekucí a insolvenčních řízení

Požadujeme

  • Min. SŠ ekonomického směru
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Znalost zákoníku práce a mzdové agendy (VÝHODOU)
  • Odolnost vůči stresu, samostatnost

Nabízíme

  • Příspěvek na letní tábory dětí zaměstnanců
  • Zvýhodněné tarify mobilního operátora
  • Slevy na nákup automobilů
  • Možnost ročních bonusů
  • Odměna za doporučení nového zaměstnance

  • Lokalita - Chomutov

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Špitálské náměstí 3517/1a
400 01 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Petra Koptová
Tel.: +420773799244
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3702696   Datum zveřejnění: 25.6.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25000 - 30000