35 000 - 40 000 CZK

Vedoucí skladu s AJ - Jihlava

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihlava, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Je logistika a skladové hospodářství váš šálek čaje? Jste vůdčí typ a dokážete jít svým podřízeným příkladem? Anglický jazyk vám nedělá problém? Pak nám neváhejte zaslat váš životopis!

Výrobní společnost se sídlem v Jihlavě příjme kolegu/kolegyni na pozici:

VEDOUCÍ SKLADU S AJ - JIHLAVA

Náplň práce

  • koordinace podřízených pracovníků, jejich hodnocení, motivace, vedení docházky
  • plánování materiálových toků
  • inventarizace
  • denní komunikace v anglickém jazyce se zahraniční centrálou
  • úzká spolupráce se svými podřízenými, směnovými mistry výroby, nákupčími, plánovači výroby a s logistiky

Požadujeme

  • SŠ vzdělání, ideálně strojírenského nebo ekonomického zaměření
  • alespoň 1 rok praxe na obdobné pozici
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (denní využití)
  • zkušenost s vedením logistického/výrobního skladu
  • orientaci na přesnost a důkladnost

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti, která se neustále rozvíjí
  • příspěvek na dojíždění
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • příspěvek na životní pojištění
  • teambuildingy a další firemní aktivity
  • jazykové kurzy přímo na pracovišti

  • místo výkonu práce: Jihlava

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3702825   Datum zveřejnění: 27.6.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----