25 000 - 30 000 CZK

Lisař - Junior (25.000 - 30.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Frýdek-Místek, Česko
  • Informace o mzde: 25000 - 30000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chtěli byste nabrat nebo prohloubit zkušenosti v oblasti lisování? Máte alespoň školní znalosti v tomto směru? Pak nám o sobě dejte vědět! Kariérní růst zaručen a nástup možný ihned!

Česká stabilní společnost hledá posilu na pozici:

LISAŘ - JUNIOR (25.000 - 30.000 Kč)

Náplň práce

  • Obsluhování CNC lisu
  • Běžná denní údržba stroje, zahájení výroby
  • Čtení a použití technické dokumentace
  • Odpovědnost za kvalitu vyrobených dílů

Požadujeme

  • SOU vzdělání (Zámečník, Obráběč kovů a jiné technické obory)
  • Alespoň školní znalost lisování
  • Samostatnost, manuální zručnost
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu

Nabízíme

  • Práci v čistém a příjemném pracovním prostředí moderní společnosti
  • Zajímavou a různorodou práci v přátelském kolektivu
  • Zaučení na pracovišti a kariérní růst
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvky na sportovní a kulturní akce
  • Nástup možný ihned :-)

  • Místo výkonu práce: Frýdecko - Místecko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Eva Hošíková
Tel.: +420734713290
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3702954   Datum zveřejnění: 25.6.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25000 - 30000