Operátor výroby (22 000 – 25 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Nové Hrady v jižních Čechách, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste technicky zdatným jedincem a zvládnete obsloužit kdejaký stroj? Nebojíte se dát strojům první pomoc a přesně víte po kterém kousku nářadí sáhnout? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce

  • Dohled na proces výroby
  • Údržba vyfukovacích zařízení
  • Odpovědnost za hygienu na pracovišti
  • Evidence a kontrola stavu zásob vstupního materiálu

Požadujeme

  • Střední odborné vyučení v oboru technickém či potravinářském
  • Průkaz řidiče motorových vozíků
  • Ochotu pracovat na směnný provoz
  • Uživatelskou znalost práce na PC (výhodou znalost systému SAP)

Nabízíme

  • Pět týdnů dovolené
  • Finanční bonusy k fixní mzdě
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvky na dopravu
  • Firemní produkty za zvýhodněnou cenu

  • Místo výkonu práce: Novohradské podhůří

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Karolína Ovesná
Tel.: +420734713292
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3703047   Datum zveřejnění: 26.6.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----