35 000 - 40 000 CZK

Výkonná asistentka s NJ

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Informace o mzde: 35000 - 40000
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Baví Vás organizovat věci či události a je jedno, jestli jde o schůzku nebo workshop? Ráda pomáháte kolegům a k tomu se domluvíte německy? Chcete pracovat ve společnosti, která má styl? Pak by mohla být tato pozice právě pro Vás!

Náplň práce

  • pravá ruka manažera – organizování schůzek
  • výpomoc na oddělení – správa cestovních výkazů, účast na poradách
  • spolupráce s HR oddělením
  • spolupráce na tvorbě projektů (workshopy, eventy aj.)
  • 2x týdně cestování do naší další pobočky v Mladé Boleslavi

Požadujeme

  • ŘP sk. B – aktivní řidička
  • komunikativní znalost německého jazyka (B2)
  • organizační schopnosti, proaktivitu, příjemné vystupování
  • zkušenosti z obdobné pozice

Nabízíme

  • zkrácenou pracovní dobu na 7,5 hod.
  • flexibilní příchod a odchod
  • týden dovolené nad rámec zákona
  • možnost si další volno napracovat
  • jazykové kurzy i školení na softskills
  • systém Cafeterie
  • slevy na automobily koncernových značek

  • nástup: ihned
  • lokalita: 3x týdně Praha a 2x týdně Mladá Boleslav

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Kristýna Strnadová
Tel.: +420775474384
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3703620   Datum zveřejnění: 26.6.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35000 - 40000