25 000 - 35 000 CZK

IT specialista Junior (25 000 - 35 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň-město, Česko
  • Informace o mzde: 25000 - 35000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Potřebuješ pořádně nakopnout kariéru nebo jen hledáš nové uplatnění v IT oblasti? Baví tě řešit úkoly a hledat technická vylepšení? Máme super pozici s přátelským kolektivem. Proto neváhej a zašli nám svůj životopis ještě dnes!

Náplň práce

  • Správa informačních systémů (aktualizace, konfigurace,..)
  • Podpora přímých uživatelů a uživatelských účtů
  • Administrace serverů
  • Správa síťové infrastruktury
  • Analýza a návrh technických inovací
  • Spolupráce s ostatními pobočkami

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost OS Windows na administrátorské úrovni
  • Praxi se správou serverů
  • Přesah do sítí výhodou
  • Zkušenosti na pozici IT technika, či administrátora výhodou
  • Min. základní znalost IS Helios Orange

Nabízíme

  • Příspěvky na stravování
  • Možnost osobního rozvoje formou kurzů
  • Firemní akce
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost příspěvku na ubytování/dopravu

  • Místo výkonu práce: Plzeň (Dýšina)

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Lenka Vojáčková
Tel.: +420775474382
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3704682   Datum zveřejnění: 28.6.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25000 - 35000