Windows Server Administrator

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj, Česko
  • Informace o mzde: 35000 - 45000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Baví tě práce s Windows a v praxi už jsi se setkal se servery W2008 nebo i novějšími verzemi 2012 či 2016? Rád by ses stal součástí rozrůstajícího IT týmu v Brně? Chceš se podílet na řešení interních problému a tvořit tak důležitou část II. levelu? Skvěle! Neboj se nám napsat a my tě mezi nás rádi přivítáme.

Náplň práce

  • Komunikace na denní bázi s ostatními IT týmy
  • Kontrola serverů
  • tvorba patch a image OS a serverů
  • buildování serverů
  • Práce s virtualizačními technologiemi
  • Správa Active Directory
  • Práce s tiketovým nástrojem
  • Monitoring infrastruktury

Požadujeme

  • SŠ/VŠ v oblasti IT bude tvou výhodou před ostatními uchazeči.
  • Potřebuješ pokročilou angličtinu pro komunikaci se svými zahraničními kolegy.
  • Ovládáš Active directory (roles a futures pro tebe tak nejsou neznámé pojmy).
  • Už jsi se v praxi setkal s WS 2008,2012.
  • Praktická znalost VMware a Citrix Xenapp pro tebe bude velké plus.
  • Orientuješ se v IT infrastruktuře.
  • Zvládáš samostatně vyřešit problémy.
  • Jsi ochotný pracovat ve směnném provozu (směny se mění po týdnu, noční je jen jeden týden v měsíci).

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Multisport karta
  • Stravenky
  • Firemní telefon dle tvého výběru
  • Moderní kanceláře v Brně s relax zónou
  • Důchodové pojištění
  • Jazykové kurzy
  • Teambuildingy a různé firemní akce
  • Možnost bezplatného využití firemního parkovacího místa

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3705059   Datum zveřejnění: 28.6.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35000 - 45000