45 000 - 70 000 CZK

Specialista technologie plastů (od 45.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihlava, Česko
  • Informace o mzde: 45000 - 70000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vzdělání a zkušenosti v oboru zpracování plastů? Baví Vás sledovat nové trendy, jste otevřeným novým metodám a případným experimentům? Pak jste právě tím člověkem, kterého hledáme na pozici SPECIALISTA TECHNOLOGIE PLASTŮ

Mezinárodní společnost působící v oblasti zpracování plastů hledá nového kolegu na pozici:

SPECIALISTA TECHNOLOGIE PLASTŮ (od 45.000 Kč)

Náplň práce

  • Tvorba nových technologických postupů a procesů výroby
  • Provádění zkoušek a testování navržených variant
  • Návrhy využití nových materiálů při výrobě
  • Kooperace s vývojovými a výzkumnými centry
  • Spolupráce se zahraničními kolegy

Požadujeme

  • VŠ - chemie či jiný obor se zaměřením na plasty
  • Praxi na podobné pozici
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Organizační a analytické schopnosti
  • Aktivní přístup, komunikační dovednosti

Nabízíme

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnost a příjemném prostředí
  • Možnost seberealizace, otevřenost novým nápadům a zlepšením
  • Týden dovolené navíc
  • Finanční bonusy a prémie
  • Flexibilní pracovní dobu

  • Místo výkonu práce: Vysočina - střed

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Adam Zavoral
Tel.: +420739025261
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3707719   Datum zveřejnění: 2.7.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   45000 - 70000