Regional Sales manager - Německo - home office

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Německo
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, živnost

Základní informace

Jste komunikativní typ člověka s tahem na branku? Jste nebo jste měli na starost dříve region Německo? Chcete v zaměstnání denně využívat německý jazyk? Rádi cestujete? Pak zašlete svůj životopis!

Společnost působící v oblasti obuvnictví hledá novou posilu do týmu a to na pozici: REGIONAL SALES MANAGER - NĚMECKO - HOME OFFICE (až 70 000 Kč)

Náplň práce

  • rozvoj a péče o region Německa
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • tvorba cenových nabídek
  • práce v terénu
  • monitoring konkurenceschopnosti na trhu

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • praxi v prodeji na německém trhu
  • pokročilou znalost německého jazyka
  • řidičský průkaz sk. B a ochotu cestovat
  • flexibilního člověka, který je orientovaný na výsledek

Nabízíme

  • jedinečnou příležitost si vybudovat postavení na německého trhu dle Vašich představ
  • home office
  • služební automobil pro soukromé účely
  • prémiový systém
  • pružnou pracovní dobu
  • možnost dalšího růstu
  • místo výkonu práce: Německo

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Andrea Pulcová
Tel.: +420778402350
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3709028   Datum zveřejnění: 3.7.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----