35 000 - 38 000 CZK

Strojní Kontrolor kvality – centrum Plzně (cca 38 000 Kč)!

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Informace o mzde: 35000 - 38000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Je obor strojírenství vaším koníčkem? Baví vás technické věci a rádi byste získali novou pracovní výzvu v oblasti kontroly?

Tak neváhejte zašlete nám váš životopis!

Rádi mezi nás přijmeme kolegu na pozici STROJNÍ KONTROLOR KVALITY – CENTRUM PLZNĚ.

Náplň práce

  • Rozměrové kontroly u dodavatelů
  • Zápisy provedeného měření
  • Analýzy výsledků měření
  • Samostatné vykonávání mezioperační kontroly
  • Potvrzení dokladů ohledně provedených zkoušek, kontrol
  • Určování příčin neshodných výrobků

Požadujeme

  • Maturitní zkoušku nejlépe v technickém oboru
  • Uživatelskou znalost PC
  • Zkušenosti z oblasti měření strojních dílů
  • Anglický jazyk výhodou
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Pružnou pracovní dobu – 37,5 hod. týdně
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Jazykové kurzy
  • Další širokou škálu benefitů

  • Místo pracoviště – Plzeň město

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Iveta Pešlová
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3709520   Datum zveřejnění: 4.7.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35000 - 38000