45 000 - 55 000 CZK

Strategický nákupčí s NJ Praha (45-55.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Informace o mzde: 45000 - 55000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vyjednávací a komunikační schopnosti? Máte již nějaké zkušenosti v oblasti nákupu? Nebojíte se denně komunikovat v anglickém nebo německém jazyce?

Tak hledáme právě Vás!

Mezinárodní technologická firma hledá posilu do svého týmu na pozici:

STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ s AJ/NJ Praha (45-55.000 Kč)

Náplň práce

  • zajištění strategického nákupu
  • vyjednávání nákupních cen a podmínek smluv
  • podílení se na vývoji nákupních strategií
  • spolupráce na interních projektech
  • udržování dodavatelských vztahů
  • komunikace s dodavateli, zahraničními zákazníky

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti s vyjednáváním s dodavateli
  • anglický nebo německý jazyk na pokročilé úrovni (denní využití)
  • MS Office na uživatelské úrovni
  • komunikativnost, pečlivost, vyjednávací schopnosti

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • možnost využití home office
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na sport/kulturu
  • stravenky
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 5

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis v anglickém jazyce na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3710088   Datum zveřejnění: 4.7.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   45000 - 55000