35 000 - 45 000 CZK

IT Sales representative Hradec Králové (35-45.000 Kč fix+var.)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hradec Králové, Česko
  • Informace o mzde: 35000 - 45000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte obchodního ducha, baví Vás komunikovat a akvizice Vám nejsou cizí? Je pro Vás důležitá vysoká úroveň služeb poskytovaných obchodním partnerům? Jste týmový hráč a chcete se stát součástí společnosti, která je jedničkou na trhu ve svém oboru?

Tak hledáme právě Vás!

Nadnárodní poskytoval CRM a ERP řešení hledá posilu do svého týmu na pozici:

IT SALES REPRESENTATIVE Hradec Králové (35-45.000 Kč fix+var.)

Náplň práce

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • každodenní kontakt s klienty
  • spolupráce s odborným týmem konzultantů
  • pravidelný reporting
  • plnění nastavených KPI’s a obchodního plánu

Požadujeme

  • perfektní komunikační a prezentační dovednosti
  • nadšení pro obchod
  • základní orientaci v IT světě a ochotu se v této oblasti dál vzdělávat
  • schopnost rychle se učit novým věcem
  • flexibilitu, schopnost asertivního empatického jednání

Nabízíme

  • bonusy a prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost home-office
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • vzdělávací kurzy a školení
  • příspěvek na sport a volný čas
  • nástup možný IHNED (případně dle dohody)
  • místo výkonu práce: Hradec Králové

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Kamila Javůrková
Tel.: +420777498773
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3710279   Datum zveřejnění: 8.7.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35000 - 45000