Nákupčí Senior s AJ - Okres Břeclav

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Břeclav, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste zkušený nákupčí, který se chce profesně posunout dál? Uvítali byste vedení menšího kolektivu v oblasti nákupu nebo logistiky? Vyjednávání s dodavateli je pro Vás zábava a argumentovat umíte i v angličtině?
Máte zkušenosti z výrobní společnosti a rozumíte technice? Pak neváhejte zaslat svůj životopis!

Výrobní společnost hledá nového kolegu/ kolegyni na pracovní pozici: NÁKUPČÍ SENIOR S AJ - OKRES BŘECLAV

Náplň práce

  • vedení menšího kolektivu
  • nákup výrobního i nevýrobního materiálu
  • vedení výběrových řízení na dodavatele
  • sledování a analýza stavu skladových zásob
  • sledování a vyhodnocování KPI´s
  • vyhledávání možností úspor

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického zaměření
  • praxi ve strategickém nákupu min. 3 roky ve výrobní společnosti
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka (denní využití)
  • znalost výrobních procesů
  • týmového hráče, který umí být přesvědčivý

Nabízíme

  • rozmanitou práci a fajn kolektiv
  • prémie
  • příspěvek na jazykové vzdělávání
  • závodní stravování
  • místo výkonu práce: okres Břeclav

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Andrea Pulcová
Tel.: +420778402350
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3712393   Datum zveřejnění: 9.7.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----