Dispečer v dopravě s NJ (35 - 55.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Chomutov, Česko
  • Informace o mzde: 35000 - 55000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete pracovat na pozici DISPEČER na Chomutovsku. Jste pečlivá osobnost, která si umí dobře zorganizovat úkoly? V tom případě se neváhejte přihlásit na níže popsanou pozici. Německá stabilní společnost, která je poskytovatelem přepravních služeb v současnosti hledá šikovného kandidáta na jednu z jejích poboček na pozici: DISPEČER V DOPRAVĚ S NJ

Náplň práce

  • Plánování, řízení pozemních přeprav a koordinace řidičů
  • Přijetí, přezkoumání a potvrzení objednávky
  • Komunikace s obchodními partnery v NJ
  • Příprava dokumentů k expedici
  • Spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenost se zajišťováním přepravy
  • Německý jazyk slovem i písmem
  • Pokročilou znalost MS Office
  • Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • Rozjezd nové pobočky
  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Možnost nástupu ihned
  • Dynamické zaměstnání

  • Lokalita - Chomutov

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Špitálské náměstí 3517/1a
400 01 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Petra Koptová
Tel.: +420773799244
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3714139   Datum zveřejnění: 30.8.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35000 - 55000