Obchodní manažer

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Přerov, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Termín nástupu: 1.9.2019
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste zkušený obchodník a nebráníte se nové profesní výzvě? Máte technický background a domluvíte se anglicky? Dokážete si vždy získat zákazníka na svou stranu a najít pro něj to nejlepší řešení? Láká vás cestování? Pak je tato nabídka právě pro vás!

Otevíráme výběrové řízení na pozici OBCHODNÍ MANAŽER!

Náplň práce

  • rozvoj obchodu a projektů v oblasti petrochemickém průmyslu
  • péče o stávající klienty a akvizice nových
  • pracovní cesty za zákazníky (Evropa, Asie)
  • poradenství
  • samostatné řízení přidělených projektů

Požadujeme

  • vzdělání technického směru
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • komunikativní schopnosti se zaměřením na zákazníka
  • ochotu cestovat

Nabízíme

  • zajímavou a různorodou práci v moderním prostředí
  • skvěle fungující tým
  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost cestovat
  • jazykové kurzy a školení
  • pružnou pracovní dobu

  • Místo výkonu práce: Hranice na Moravě

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. Kosmonautů 1
77900 Olomouc

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Edita Hrbáčková
Tel.: +420775787777
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3714902   Datum zveřejnění: 12.7.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----