27 000 - 29 000 CZK

Montážní technik - jedna směna

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzde: 27000 - 29000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Stabilní zaměstnání v jednosměnném provozu, rovnou do kmene a pro špičkového zaměstnavatele. Přesvěčte se osobně a zašlete své CV nebo rovnou zavolejte.

Náplň práce

  • montáž výrobků podle daných pracovních postupů - zakázková výroba
  • součástí Vaší práce bude i občasná obsluha jednoúčelových strojů
  • různorodá práce, žádná pásová výroba
  • práce v moderním a čistém prostředí
  • pracovní doba po-pá 6:00-14:30 hod.

Požadujeme

  • minimálně vyučení v technickém oboru
  • praxi v montáži a strojírenství
  • znalost základních zámečnických prací
  • povědomí o hydraulice výhodou

Nabízíme

  • plat 27-29.000Kč
  • roční bonus, který se průměrně pohybuje ve výši jeden až dva platy
  • 5 týdnů dovolené + 3 sick days
  • kmenová pozice
  • možnost bezúročné půjčky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • firemní soutěž – možnost přilepšit si k platu
  • multisport karta

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Barbora Muchová
Tel.: +420739239427
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3714941   Datum zveřejnění: 12.7.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   27000 - 29000