29 000 - 36 000 CZK

Elektroúdržbář

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzde: 29000 - 36000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte práci ve stabilní mezinárodní společnosti v Brně? Zvládáte servis výrobních strojů a ani hydraulika vám není cizí? Chcete v práci využívat své technické znalosti? Tak pošlete svůj životopis nebo zavolejte a vše spolu probereme.

Náplň práce

  • Údržba strojů ve výrobě
  • Řešení náhlých oprav u zařízení
  • Zpracovávání plánů údržby
  • Odpovědnost za plynulý provoz výroby
  • Opravy strojů z pohledu elektra, mechaniky a hydrauliky/pneumatiky

Požadujeme

  • Vzdělání v technickém oboru
  • Praxi na obdobné pozici
  • Platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. min. § 5
  • Znalost hydrauliky
  • Technickou zdatnost, samostatnost
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme

  • Různorodou práci ve stabilní společnosti
  • Nadstandardní ohodnocení dle znalostí a dovedností
  • Zaškolení na požadovanou specializaci a podpora profesního rozvoje
  • Každoroční navyšování mzdy v závislosti na pracovních výsledcích
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Penizijní připojištění
  • E-learning systém
  • Jazykové kurzy
  • Kantýnu, kde můžete snídat, obědvat i večeřet
  • Čisté a bezpečné pracovní prostředí v klimatizované výrobní hale
  • Možnost pracovního postupu

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Barbora Muchová
Tel.: +420739239427
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3728933   Datum zveřejnění: 31.7.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   29000 - 36000