32 000 - 45 000 CZK

Quality engineer (32 - 45.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Havlíčkův Brod, Česko
  • Informace o mzde: 32000 - 45000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte technické vzdělání a orientujete se v oblasti kvality? Máte zájem o zpracování plastů a rád byste v tomto oboru dál rostl a rozvíjel se? Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní společnost specializující se na oblast zpracování plastů hledá nového kolegu na pozici:

QUALITY ENGINEER (32 - 45.000 Kč)

Náplň práce

  • Řešení zákaznických a dodavatelských reklamací
  • Plánování a realizace interních i externích auditů
  • Navrhování preventivních i nápravných opatření
  • Vzorkování a ověřování nových produktů
  • Hledání různých zlepšení, řešení neshod

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání technického směru
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • AJ nebo NJ na středně pokročilé úrovni
  • Znalost kvalitativních norem a nástrojů kvality
  • Znalost plastů a jejich zpracování - výhodou

Nabízíme

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Pružnou pracovní dobu
  • Zajištění dalšího vzdělávání
  • Příspěvek na stravování
  • Dny volna navíc

  • Místo výkonu práce: okres Havlíčkův Brod

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Adam Zavoral
Tel.: +420739025261
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3729908   Datum zveřejnění: 1.8.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   32000 - 45000